Україна виграла молодіжний чемпіонат світу з футболу

Молодіжна збірна України (U20) cтала чемпіоном світу з футболу.

У фінальному матчі, що пройшов у польському Лодзі, 15 червня, українці з рахунком 3:1 перемогли команду Південної Кореї.

🏆 👏

Spirited comeback earns Ukraine first U-20 title

Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U-20 збірна України з футболу – ви неймовірні! Ви – переможці, ви – наша надія, ви – свідчення того, що Україна зможе все. А молода Україна – навіть більше!
 Українці пропустили швидкий гол. На шостій хвилині після перегляду відеоповтору суддя призначив пенальті, і Андрій Лунін не зумів врятувати збірну України. – 0:1.
Після пропущеного голу збірна України повністю перегравали суперника. На 34-й хвилині після стандарту Владислав Супряга пробив ворота збірної Кореї – 1:1.

На 53-й хвилині після пасу з флангу Супряга забиває другий гол у ворота суперника – 2:1.

У другому таймі Україна була більш небезпечна в атаці. На 89-й хвилині Георгій Цитаішвілі пробіг половину поля і пробив у кут воріт – 3:1. Андрій Лунін витягнув удар нападника збірної Кореї з під поперечки воріт.

У польському Лодзі завершився фінал молодіжного чемпіонату світу з футболу. Вперше в історії його переможцями стали українці! У вирішальному матчі турніру команда 20-річних підопічних Олександра Петракова здобула вольову перемогу над збірною Південної Кореї з рахунком 3: 1. Трофей – наш !!!

Вже на п’ятій хвилині фіналу воротар української молодіжки Лунін пропустив м’яч з пенальті, призначеного після порушення Безкоровайного, яке арбітр зафіксував лише після перегляду VAR.  Однак “синьо-жовті” гідно вийшли з цієї ситуації. Ставка головного тренера Петракова, який довірив місце в основі “мовчазному” на ЧС Супрягі, зіграла на всі сто. Форвард “Динамо” забив по м’ячу в кінці першого і на початку другого тайму, і тим самим вивів Україну U20 вперед – 2: 1. А під кінець основного часу божевільний прохід іншого динамівця Цітаішвілі завершився третім голом українців – 3: 1!

Не обійшлося і без сейвів воротаря “Реала” Луніна. Після одного з них, при рахунку 2: 1, м’яч влучив у поперечину наших воріт і вже від неї пішов за межі поля.