Уряд готовий представити нову програму дій, а партія “ЄС” оголосила збір підписів за відставку Кабміну

Президент Володимир Зеленський зустрівся з членами Кабінету міністрів, представниками парламентських комітетів, а також керівництвом правоохоронних органів Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Глава держави поінформував, що уряд готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій. Він нагадав, що Верховна Рада не підтримала першу редакцію програми діяльності уряду.

«Парламентські комітети висловили численні зауваження та пропозиції. Багато критики надійшло від депутатів. Як поінформував прем’єр-міністр, уряд уважно опрацював усі конструктивні пропозиції та готовий цього тижня представити парламенту оновлену програму дій уряду 2.0», – заявив Зеленський.

Водночас прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Кабмін проситиме винести нову програму на розгляд парламенту та підтримати її 18-19 червня. За його словами, документ доопрацьований з урахуванням пропозицій усіх комітетів, завдань із політичних програм Зеленського та партії «Слуга Народу».

Тим часом партія Петра Порошенко “Європейська солідарність” опублікувала звернення до колег з інших фракцій Верховної Ради щодо необхідності невідкладної консолідації опозиційних сил для відставки чинного Кабміну.

Воно було оприлюдене на офіційному сайті політсили та адресоване фракціям Політичної Партії “ГОЛОС”, політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатських груп “Партії “За майбутнє” і “ДОВІРА”. Депутати закликають колег долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду президента України Володимира Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *