Трьох міліціонерів із Тернопільщини запідозрили у згвалтуванні дівчинки-підлітка

На Тернопільщині трьох міліціонерів запідозрили в зґвалтуванні 15-річної дівчинки. Коли вона поверталася додому, міліціонери, нібито, насильно затягли її в автомобіль “ДПС”. Вивезли за село в лісосмугу, де і познущалися над дитиною. Потім покинули в іншому селі, – йдеться в сюжеті ТСН

Сім’я не в змозі оплатити приватного адвоката, але вже розуміє, що протистояння з міліцією без професійної підтримки вона програє. Мама дівчинки не показує обличчя, тому що їй, каже, загрожують через розголос і вимагають відмовитися від показань. Її дочка – відмінниця. Всі іспити після дев’ятого класу здала на “11”. У рідному селі про дитину ніхто поганого слова не сказав.

Дівчинка на наступний день після інциденту повинна була їхати до Чернівців, щоб подати документи для вступу до медичного коледжу. Але вночі, коли поверталася додому після зустрічі з друзями, розповідає мама, на неї напали правоохоронці. За словами матері, дівчинку затягли в машину, напоїли алкоголем і згвалтували. Над підлітком знущалися двоє міліціонерів, один тільки споював дівчинку спиртним. За словами дитини, міліціонери були в формі, авто – службове з написом “ДПС”.

Як потім з’ясувала прокуратура – це були два даішники і один дільничний. Всі молоді – у віці до тридцяти років. Після зґвалтування дитину викинули з машини в іншому селі. Додому її підвіз на світанку якийсь подорожній.

В Борщівському райвідділі міліції про колег розповідати не хочуть. Кажуть, що підозрювані правоохоронці не звільнені, але на роботі їх немає. Керівник підозрюваних правоохоронців коментувати дії підлеглих відмовився. Лише підтвердив, що один з них керує всіма дільничними району, інший – інспектор патрульної служби і ще один – інспектор ДАІ.

В даний час тривають судово-медичні експертизи. Через кілька днів ймовірно стане відомо, чи була у правоохоронців близькість з неповнолітньою. Якщо всі слова дівчини виявляться правдою, то міліціонери можуть потрапити за грати від 7 до 12 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *