Loading...

Україна в РБ ООН заявила про безперервні поставки зброї бойовикам з Росії

На територію окупованих областей східної України не припиняються поставки Російською Федерацією всіх видів озброєння. Про це заявила українська делегація в ході засідання Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Заява української делегації оприлюднено на сайті Постійного представництва України при ООН в Нью-Йорку. «Міжнародний режим, спрямований на стримування поставок зброї терористам, стикається з проблемою, коли держави, які повинні його дотримуватися, порушують свої міжнародні зобов’язання і обіцянки.

Понад 400 бойових танків, 840 бронетранспортерів, 200 багаторазових ракетних комплексів, 730 артилерійських систем і 400 одиниць ППО були надані терористичним організаціям», – йдеться в заяві. Українська делегація підкреслила, що російська зброя була використана бойовиками для масштабних терористичних атак, зокрема для знищення літака рейсу MH17 малайзійських авіаліній над Донбасом.

Українці відзначили також, що бойовики на Донбасі отримують з Росії зброю, кількість якого перевищує запаси озброєнь багатьох країн на європейському континенті.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *