У ВООЗ закликають країни вводити обов`язкову вакцинацію проти COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров’я закликають країни розглянути можливість обов’язкової вакцинації проти COVID-19. На сьогодні лише одна країна в Європі ухвалила таке рішення.

За словами директора Європейського регіонального бюро ВООЗ Робба Батлера, завдяки введенню обов’язкової вакцинації проти коронавірусної інфекції, можна збільшити охоплення населення, яке одержало імунітет від хвороби. Про це повідомляє Sky News.

На його думку, схвалення громадян у цьому питанні можна отримати “за рахунок довіри та соціальної інтеграції”.

“Ми вважаємо, що настав час поговорити про це як з індивідуальної, так і з колективної точки зору. Це здорова дискусія”, – зазначив Батлер.

Примітно, що таку заяву у ВООЗ вирішили зробити після того, як комісар Німеччини з туризму Томас Барейсс розповів, що “вакцинація в країні, ймовірно, стане обов’язковою”. Одні політичні сили наполягають на обговоренні такого кроку, інші ж стверджують, що німці “досягнули крапки”, і його потрібно зробити негайно.

З 24 листопада на території Німеччини почали діяти жорсткі обмеження у зв’язку з новою хвилею коронавірусу. Відтепер запроваджено систему контролю у галузі розваг і для співробітників підприємств.

До цього в Австрії заявили про запровадження обов’язкової вакцинації населення від COVID-19. Австрійський канцлер Александер Шалленберг поклав відповідальність за продовження пандемії на противників щеплень. Нібито в країні надто багато сил, які виступають проти вакцинації, а наслідком цього є переповнені відділення інтенсивної терапії та “нескінченні людські страждання”.

Нагадаємо:

Кабінет міністрів України на засіданні 24 листопада затвердив зміни до правил “жовтої” карантинної зони. Зокрема, будуть посилені вимоги щодо вакцинації.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram