Кабмін вніс зміни щодо проведення ЗНО в умовах карантину

Сьогодні, 24 листопада, Уряд ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляється на сайті МОН

Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

ЗНО проводиться Міністерством освіти і науки у співпраці з Українським центром оцінювання якості освіти, регіональними центрами оцінювання якості освіти, обласними органами управління освітою та закладами вищої освіти.

У МОН нагадали, що учасники ЗНО з найвищими результатами отримають стипендії та премії Президента України.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме у 2022 році триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) відбуватиметься в період з 23 травня по 17 червня, а інформацію про результати основної сесії оприлюднять 30 червня

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram