У Мінфіні назвали витрати на одного студента за держзамовленням у 2020 році

В Україні 2020 року середні розрахункові витрати на одного студента за держзамовленням зросли на 13% і склали 63 тисячі гривень на рік. В окремих закладах вищої освіти цей показник значно перевищував середнє значення в країні, Про це повідомляє пресслужба Мінфіну

Найбільші витрати на навчання одного студента за державним замовленням у 2020 році були у закладах:

  • Льотній академії національного авіаційного університету – 309,2 тис. грн на рік;
  • Національній музичній академії України ім. І. П. Чайковського – 240,2 тис. грн;
  • Одеській національній музичній академії ім. А. В. Нежданової – 183,1 тис. грн;
  • Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка – 149,8 тис. грн;
  • Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого – 146,2 тис. гривень.

“Загальні витрати 166 установ вищої освіти, включені до аналізу, склали 19,3 млрд грн за загальним фондом державного бюджету та 12,4 млрд грн за спеціальним фондом державного бюджету (кошти отримані за надання платних послуг). У цих закладах навчалося 635,7 тис. студентів, у тому числі 307 тис. студентів, які здобувають освіту за держзамовленням, і 328,7 тис. студентів за контрактом”, – наголошується в повідомленні Мінфіну.

Також у відомстві додали, що до підготовки студентів за держзамовленням минулого року було залучено 52,1 тис. науково-педагогічних та педагогічних працівників. Водночас утримувалося 69,4 тис. непедагогічних працівників, що становило 57% від загальної чисельності працівників.

Підготовку фахівців закладами вищої освіти сконцентровано у Києві, Харківській, Львівській, Дніпропетровській та Одеській областях.

У зазначених регіонах зосереджено половину закладів вищої освіти, які навчають 57% студентів, та витрачають майже дві третини коштів, спрямованих із держбюджету на підготовку фахівців закладами вищої освіти.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram