В Ірпені безпеку в місті контролюватимуть через ситуаційний центр

Ірпінь першим на Київщині запустив ситуаційний центр. Його завдання – забезпечення безпеки в місті. Як розповіли в Ірпінській міській адміністрації.

Ситуаційний центр  працюватиме на базі “Муніципальної варти” та отримуватиме сигнали з понад пів сотні “тривожних кнопок”, які встановлені в місті. Тут же нададуть відповідь і за номером цілодобової гарячої лінії. Вже в наступному році планується закупити ще кілька десятків відеокамер, зокрема з функцією фіксації номерів автомобілів. Частина з них передбачена для сіл Ірпінської громади.

Основна особливість Ситуаційного центру – новітня система керування відеоспостереженням. Зараз до неї підключені 300 відеокамер, які вже контролюються “Муніципальною вартою”. Але є можливість підключити й інші – зокрема, встановлені ОСББ, приватним бізнесом тощо. Система дозволяє встановлювати та використовувати програми для розпізнавання обличь чи номерних знаків автомобілів.

Такий ситуаційний центр в Київській області є тільки в столиці. В нас він менший, але так само функціональний. Розпізнавання обличь, розпізнавання пригод, номерів авто, рух комунальної техніки, кнопки, охоронні зони та багато іншого. Тепер всі надзвичайні події будуть вирішуватись тут”, – каже міський голова Ірпеня Андрій Літвинов.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram