У VIP-терміналі “Борисполя” Ляшко побився з Герусом

Повідомлення  Ляшко і Герус у Facebook

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко влаштував “сцену” із депутатом фракції “Слуга народу” Андрієм Герусом на тему імпортованої Україною електроенергії.

 Ляшко зустрів Геруса нібито випадково у залі офіційних делегацій VIP-терміналу “Борисполя”.

Запитав, чому “слуга народу” не з народом і за які гроші той влаштовує переліт.

 Далі Ляшко взявся питати про російську енергію і назвав Геруса “довб..ом”.

Після того як колишній нардеп ткнув у чинного нардепа пальцем, між ними зав’язалася штовханина, під час якої Ляшко вчепився за Герусову сорочку і порвав її.

У VIP-терміналі "Борисполя" Ляшко побився з Герусом

У VIP-терміналі "Борисполя" Ляшко побився з Герусом

Інцидент записували на відео.

Причиною бійки стали звинувачення Олега Ляшка у бік Андрія Геруса, що той лобіює імпорт до України електрики з Росії.

Натомість пан Герус називав Ляшка лобістом монополіста на ринку енергетики бізнесмена Ріната Ахметова.

Повідомлення Ляшка: “Сьогодні випадково побачив у ЗОДі “слугу народа” Геруса, який відкрив імпорт російської електроенергії з Росії. Коли у російського лобіста закінчилися аргументи, він почав махати руками…”

Перепалка переросла у бійку, під час якої Ляшко порвав Герусу сорочку та кілька разів вдарив його та тримав за шию.

“Що ти тут робиш, аферюга, за які гроші ти тут перебуваєш?” – кричав на Геруса Ляшко.

Повідомлення Геруса: “Сьогодні відомий захисник бізнесу Ахметова, забутий всіма Ляшко мене очікував у аеропорту Бориспіль, щоб влаштувати шоу-провокацію.

Звісно ж, претензія Ляшка це імпорт електроенергії. Хоча 3 роки імпорту вугілля із Росіі по формулі Роттердам+, що супроводжувалося ростом тарифів для украінських споживачів, його повністю влаштовувало. Бо на цьому добре заробляв його любий “немонополіст”…”

“Все нормально, постраждала тільки сорочка. Такі видатні результати – це спільна робота Олега Ляшко та його охоронця. Без свого охоронця він не хотів спілкуватися”, – заявив пан Герус.

Він вважає, що Ляшко спеціально очікував його у залі офіційних делегацій, щоб влаштувати провокацію.

Останнім часом пану Герусу закидають початок імпорту електроенергії з Росії, що суттєво знизило її вартість в Україні. Натомість пан Герус заявляє, що бореться з монополією у цій сфері найбагатшого бізнесмена країни, який втрачає прибуток від падіння ціни на електрику.

Нагадаємо:

  • Обслуговування одного пасажира у ЗОДі VIP-терміналу “Борисполя” коштує близько 2 тис. грн.
  • Громадський рух “Чесно” порахував, що 2018 року газета “Сегодня” олігарха Ріната Ахметова 95 разів публікувала матеріали про Олега Ляшка, тобто лідер “Радикальної партії” з’являвся у кожному третьому номері.
  • Заступник голови “Радикальної партії” Андрій Лозовий регулярну появу Ляшка у ЗМІ олігарха пояснював тим, що “радикали” роблять “цікавий контент”.
  • “Чесно” зазначає, що фракція “Радикальної партії” в парламенті системно підтримувала фінансово вигідні Ахметову законопроекти та відстоювала коло його інтересів.