У США чекають продовження оборонних реформ в Україні

Виконуючій обов’язки міністра оборони США Марк Еспер заявив, що очікує від України продовження реформ у сфері безпеки.

Про це повідомляє Укрінформ.

У своїй промові Еспер підкреслив, що Україна досягла значних успіхів у вдосконаленні власних військових можливостей, але потрібно зробити ще багато роботи.

“Якщо я буду затверджений головою Пентагону, я наголошуватиму на необхідності продовжувати військову підтримку України” – підкреслив Еспер.

 Крім того, як зазначив в.о. міністра оборони США, для України важливо подолати корупцію, зокрема в оборонному секторі.

“Міністерство оборони США має позитивні сподівання від того, що президент Зеленський із самого початку взяв на себе зобов’язання продовжувати оборонні та антикорупційні реформи, які сприятимуть здатності України захищати її територіальну цілісність і підтримувати більш безпечну, процвітаючу, демократичну та вільну державу”, – заявив Еспер.

У Пентагоні вивчають можливість прийняття довгострокової програми підтримки України в сфері безпеки. За словами в.о. міністра оборони США Марка Еспера, в разі, якщо він очолить оборонне відомство, він розгляне дане питання

За його словами, зовнішні фактори, такі як тривалі процеси укладання контрактів і закупівель, обмежують здатність швидко поставляти озброєння в контексті Ініціативи підтримки України в сфері безпеки (USAI). Однак якщо у Пентагону з’явиться можливість освоїти кошти протягом багаторічного періоду, відомство зможе забезпечити Україну комплексними формами військової підтримки, наприклад такими, як летальні системи морської оборони, зазначив Еспер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *