У Ростові випустили щоденник для кримських школярів, де татар звинувачують у захопленні земель

Щоденник для школярів окупованого Криму, де коротко описується “історія півострова”, а татар звинувачують у захопленні територій, випустили у Ростові, передає УНН.

Так, перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял на своїй сторінці в Facebook оприлюднив фото обкладинки і однієї зі сторінок “щоденника кримського школяра”, що коротко описує основні історичні віхи півострова.

Так, події 1991 року на території Криму у щоденнику описуються так: “Активне захоплення територій спочатку в степовій частині Криму, а останнім часом і спроби самозахоплення територій на південному березі Криму. Все це відбувається при мовчазному потуранні українських чиновників і потужній фінансовій та ідеологічній підтримці турецької влади”.

Також видавці “щоденника” приділили особливу увагу подіям 2014 року: “історичному референдуму” та “воз’єднанню” Криму та РФ.

Перший заступник голови Меджлісу наголосив, що придбав “щоденника кримського школяра”, аби переконатись, що це не фейк.

“Ось, придбав на пам’ять і переконався, що щоденник не фейк. Знайомі повідомили, що він вироблений в Ростові”, написав Н.Джелял.

Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це “відновленням історичної справедливості”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *