Що означає ваша група крові?

 Кожен знає з дитинства, що кров – це рідина в тілі людини, яка, циркулюючи по судинах, постачає його живильними речовинами і киснем, керує всіма важливими процесами в організмі. Кров – джерело життя і енергії …

Але крім цього у всіх без винятку народів кров мала і якийсь сакральний, містичний зміст. Вона символізувала любов, віру, характер, та й саме життя. «Кров за кров», «ми однієї крові», «пити чиюсь кров», «гаряча кров», «кровний ворог, кровник», «розписатися кров’ю» … У Біблії кров Христа уособлює життя вічне. Тисячі творів присвячені «покликом крові». Сучасні вчені, вивчаючи склад крові, вже науковими методами підтверджують те, про що говорили і писали в стародавні часи: від крові людини залежать не тільки його здоров’я і життя, але з нею безпосередньо пов’язані його характер, доля і навіть звички!

За це дають Нобелівську премію

Кров абсолютно різна. Існує чотири групи, і кожен з нас – володар однієї з них. Це відкриття в 1900 році зробив австрійський учений Карл Ландштайнер. Тоді, змішуючи еритроцити крові одних людей з сироваткою крові інших, він виявив: при одних поєднаннях кров згортається, а при інших – немає. Значить, кров у людей – різна за своїм составу.Ізначально Ландштайнер поділяв кров на три групи, але після семи років роботи виявив ще одну, четверту. Першу групу крові вчений позначив цифрою «нуль», другу – латинською літерою «А», третю – «B», четверту – «АВ».

Завдяки відкриттю Ландштайнер стало ясно, що кров однієї людини здатна «відштовхувати» кров іншого, наприклад, при донорському переливанні. І щоб «чужа» кров стала «своєю», треба шукати донора з потрібною групою. За своє відкриття вчений в 1930 році отримав Нобелівську премію.

Група крові людини передається їй від предків. Можливо, тисячі років тому, відчуваючи це інтуїтивно, стародавні люди говорили про «зов крові». Сьогодні, вивчаючи кров, можна визначити, хто був батьком або матір’ю дитини. Так, якщо тато і мама мають першу групу, у дитини в ста відсотках випадків теж буде перша. Якщо у мами друга, а у тата перша, то 50 на 50. Але ні в якому разі не третя або четверта. Тобто від батьків у спадок ми отримуємо не тільки зовнішню схожість, а й особливості крові, а разом з нею, як стверджують сучасні вчені, і стан здоров’я, особливості поведінки, характер і навіть долю.

«Голос крові» – це не просто красиве вираз. Наша кров несе в собі величезну кількість інформації. Вчені зацікавилися зв’язком між групою крові і темпераментом, характером людини практично відразу ж після відкриття Ландштайнер – ще в 1920-х роках. Тоді японський професор психології Такедзі Фурукава спробував перевірити, чи може група крові бути маркером психологічних характеристик особистості.

Через кілька років інший японський вчений, Масахіко Номі, спостерігаючи за людьми, написав працю «Ви – це ваша група крові», в якому доводив, що група крові – це ключ до розкриття особистості. Трохи пізніше американський доктор натуропатії Пітер Д’Адамо написав серію книг-бестселерів «4 групи кровіÂ – 4 шляхи до здоров’я». У них він повідав, що від групи крові залежить здоров’я людини і кожна конкретна група вимагає конкретних продуктів харчування.

Отже, спробуємо дізнатися себе, вивчаючи власну кров. Почнемо з першої групи.

Перша: найдавніша і універсальна

Ця кров тече в жилах майже половини людства. Вона не містить сторонніх часток (антигенів), і завдяки цьому її можна переливати всім людям. Тому людина з першою групою крові є універсальним донором – для всіх.

Вчені прийшли до висновку, що саме перша група крові була у перших людей на землі, вона – найдавніша. «Первокровь» виникла за 60-40 тисяч років до нашої ери, за часів неандертальців і кроманьйонців, які займалися виключно полюванням і лише іноді – збиранням. Тому багато фахівців називають людей з першою групою крові «мисливцями».

Мисливці-кроманьйонці харчувалися в основному м’ясом, тобто в їх раціоні переважала тваринний білок, та й травна система кроманьйонця була найкращим чином пристосована для переварювання саме м’яса. Ця особливість збереглося до цих пір у людей з першою групою крові: кислотність їх шлункового соку вище, ніж у людей з іншими групами.

Як і давні кроманьйонці, наші сучасники з першою групою крові мають більш сильну і стійку імунну систему, легше справляються з інфекціями. Первісні люди жили в постійній боротьбі за існування. Вчені стверджують, що і сучасні носії цієї групи ведуть найактивніший спосіб життя. Саме вони – любителі екстриму і ризику, природжені лідери і борці. Кров, яка текла в жилах їх далеких предків, не дає їм спокійно сидіти на місці. Вони люблять м’ясо, продукти з високим вмістом білка, їх не лякають фізичні навантаження, вони витривалі, рішучі, впевнені в собі, рухливі, часто неврівноважені, збудливі, володіють сильним характером.
Чоловіки з першою групою крові вправні в любові, вони – «мисливці»: їх приваблюють недоступні жінки, їм подобається завойовувати представниць прекрасної статі, а часом і битися за прекрасних дам. Жінки з першою групою, як стверджують фахівці, також багато зберегли від своїх праматір’ю: вони велелюбні, дуже ревниві, жагучі і плідні. Одним словом, «хижачки».

Характер і особливості володарів «первокрові» прекрасно демонструють найяскравіші її представники. Більшість лідерів держав, спортсменів, гангстерів і мафіозі мають першу групу крові.

Сучасні вчені, підсумовуючи плюси і мінуси, склали таблицю, в якій чітко вказали, яких хвороб схильні власники тієї чи іншої крові. Так, носії першої групи, мають підвищений рівень адреналіну і норадреналіну. Вони можуть частіше страждати маніакально-депресивними розладами. Дисбаланс допаміну в першій групі призводить до гіперактивності, спалахів гніву і навіть істерики. Люди з першою групою схильні до серцево-судинних захворювань, алергії, захворювань щитовидної залози. Але з іншого боку, щасливі володарі «первокрові» мають і більш високий, ніж у інших, рівень кишкової лужноїфосфатази (травного ферменту). Тому з травленням їм пощастило: жири розщеплюються легко, всі калорії в організмі використовуються ефективно.

Люди з першою групою люблять добре поїсти, але при цьому їм необхідно і багато рухатися. Деякі дієтологи вважають, що їм протипоказано вегетаріанство, кров «мисливців» вимагає м’яса. Відповідно, дієта людей з першою групою крові повинна нагадувати меню стародавньої людини: м’ясо, молоко, яйця, овочі. І як можна менше кави, шоколаду, вина, адже в їх крові і так занадто багато енергії.
І як можна більше фізкультури і спорту.

Друга група: аграрно-вегетаріанська

Польський учений Людвік Хірсцфельд недавно довів, що склад крові змінювався в залежності від того, як змінювався спосіб життя стародавньої людини. Поки все полювали за тваринами і їли м’ясо, група крові у всіх була одна, стабільна – перша. Але варто було людині перейти на рослинну їжу, як змінився і склад крові. «Первокровь» під впливом рослинного білка в меню людей мутувала в другу.

Для цього знадобилися пара десятків тисячоліть (друга група виникла за 25-15 тисяч років до нашої ери) і поступова міграція стародавніх людей з жарких африканських територій в більш північні і родючі краю. Людина поступово звик до холоду, опановує землеробство і знайшов нову групу крові, яку вчені іноді називають «вегетаріанської». Вважається, що саме власники групи крові А (II) почали створювати перші міста, жити, як то кажуть, в суспільстві. До такого висновку вчені прийшли, встановивши, що саме носії другої групи крові більш контактні, товариські, балакучі, ніж першої. І найбільше носіїв саме в Європі. У них на генному рівні закладено вміння іÂ необхідність існувати в співтоваристві.

На відміну від агресивних «мисливців», мирні «землероби» відрізняються, як кажуть фахівці, «соціально-психологічної стабільністю особистості». Їм вже не потрібно було мчати за диким кабаном, вони спокійно обробляли свою ділянку землі і намагалися не конфліктувати з сусідами. До речі, як вважають сучасні західні імунологи, саме ген А, тобто друга група крові, врятував мільйони жителів Європи під час епідемій чуми і холери, оскільки друга група спочатку підбудовувалася під життя в тісному суспільстві і, відповідно, легше реагувала на важкі інфекції.

Вивчаючи характер володарів «вегетаріанської» крові, вчені говорять, що всіх їх об’єднують акуратність, дисциплінованість, законослухняність, шанобливе ставлення до оточуючих, розум, кмітливість, хитрість, товариськість і винахідливість. Про чоловіка з другою групою крові можна сказати: «Хороший мужик, але не орел!» Він сором’язливий, романтичний, обожнює мати і вибирає собі в дружини «матусю» – владну, сильну жінку. Жінки з «вегетаріанської» групою крові – зовсім левиці, а скоріше поступливі кішечки. Вони – віддані дружини і люблячі матері, але неземних пристрастей від них краще не чекати.

Що ж стосується особливостей організму «землеробів», то знижений вміст кислоти в їх шлунковому соку і високий рівень дисахаридів в кишечнику сприяють повнішому переварюванню і засвоєнню вуглеводів, але ці ж чинники ускладнюють перетравлення і засвоєння білків і жирів. Через крихкості гормонального рівноваги А-люди більше схильні до діабету, серцево-судинних і онкологічних захворювань. Вони швидко втомлюються, їм потрібно більше часу для відновлення сил. Але цього можна уникнути, якщо дотримуватися правильне харчування, відповідне групі крові. А саме: не їсти багато жирної їжі, а віддавати перевагу фруктам, злакам і овочам і хоча б іноді думати про режим дня.

Третя група: «кочове»

Нею володіють лише 10 відсотків жителів землі. Група з’явилася за 15 тисяч років до нашої ери, коли наші далекі предки почали активно заселяти північні райони. Прабатьківщиною гена групи В вважаються передгір’я Західних Гімалаїв, територія сучасних Індії та Пакистану. У стародавні часи саме туди зі Східної Африки мігрували землеробсько-скотарські племена. По дорозі вони асимілювалися з монголоидами-кочівниками, які, в свою чергу, йшли на північ і північний схід Європи. Це пояснює той факт, що ген B частіше зустрічається в східноєвропейських популяціях.

Саме люди з третьою групою крові довгий час домінували в безкраїх степах Євразії від Монголії і Уралу до нинішньої східної Німеччини. Вони займалися скотарством, і не дивно, що в їх убогому меню головне місце займали молоко і молочні продукти. Це відбилося і на особливостях еволюції їх харчової системи і складу крові. А суворі кліматичні умови, нескінченні переселення з місце на місце наклали відбиток на характер: цілеспрямованість і незворушність, винахідливість, старанність, спрага творчості, творчі здібності і гнучкість.

У той же час, змішавши першу і другу групи крові, володарі третьої групи увібрали в себе все найкраще. Їм властиві висока розумова активність, а й підвищена чутливість, блискавична реакція на небезпеку (як у власників першої групи), але і терпимість (що властиво носіям другий). Люди В-типу більш контактні у стосунках, здатні зрозуміти відмінну точку зору, вміють співчувати, співпереживати. Вони відкриті, оптимістичні, аскетичні, люблять пригоди.

Цікаво, що серед китайців, японців та інших азіатів більшість людей мають саме третю групу крові. І стародавня китайська медицина була створена для володарів цієї групи, оскільки поєднує в собі фізіологічний і емоційний фон організму. Тобто золоту середину, гармонію і врівноваженість.

Також в різних популяціях євреїв, незалежно від того, в якому місці земної кулі вони живуть, група крові В домінує. А адже саме в іудейської релігії і культурі простежуються розумність, душевність і діловитість. А ще, за статистикою, саме третя група крові тече в жилах більшості мільйонерів і мільярдерів.

Що ж стосується сексуальної активності, то чоловік з цієї кров’ю буде, швидше за все, не тільки багатий, але ще і звабника. Правда, дуже часто любов його триває недовго: насолодившись однією жінкою, він зі спокійною совістю піде зваблювати іншу. Жінки з третьою групою крові також швидко підкорюють чоловіче серце, але заодно і спустошують його гаманець. Вони дуже екстравагантні, люблять розкіш і красу.

Зі здоров’ям носіям третьої групи крові пощастило: їх предки їли і м’ясо, і рослинну їжу, тому з травленням у «кочівників» проблем бути не повинно. Але вони більш схильні до хронічних вірусних інфекцій, в старості саме у них високий ризик хвороби Альцгеймера. Особливо їм слід побоюватися хвороб сечостатевої сфери, дихальних шляхів, а також ожиріння.

Четверта група крові: «загадка»

Лише 5 відсотків людей мають цю кров’ю. Група з’явилася всього лише тисячу років тому в результаті спільної інтимного життя індоєвропейців (носіїв другої групи) і монголоїдів (носіїв третьої групи). Геохімічний аналіз кісткових останків з різних поховань на території сучасної Європи доводить, що ще в VIII-IX століттях нашої ери цієї групи не існувало. Хоча аналіз крові, виявленої на Туринської плащаниці, говорить про те, що у Ісуса була четверта група. Цей шматок лляної тканини зберігається з кінця XVI століття в кафедральному соборі італійського міста Турина. Але те, що кров на ній належить саме Христу, не доведене.
За даними психологів, саме власники четвертої групи крові лагідні як Христос, одухотворені, багатогранні, чарівні, харизматичні, талановиті. Вони – чудові дипломати і вчителі, легко завойовують симпатію оточуючих. Серед них багато цілителів, духовних наставників і відомих творчих діячів. Але, як це часто буває, талант і популярність призводять до трагедії. Тому власники загадкової четвертої групи крові нерідко погано кінчають. Наприклад, Джон Кеннеді і Мерілін Монро мали кров четвертої групи і за свою популярність заплатили життям.

Що стосується сексуальності, то чоловіки з четвертою групою крові дуже вразливі, чутливі і разом з цим віртуозні в любові. Для них в жінці важлива кожна деталь, вони дуже уважні, турботливі партнери. Жінки – прекрасні пріспособленкі, про таких кажуть: «Леді в вітальні, куртизанка в ліжку».

«Пріспособленкой» або «хамелеоном» можна було б назвати і саму четверту групу крові. Вона в залежності від обставин може проявляти характеристики, наближені до інших груп крові, підлаштовуватися »під різні умови життя. Але якщо говорити про ризики, то людям з четвертою групою слід в першу чергу стежити за своєю емоційною життям, оскільки саме вони більше за інших схильні до таких хвороб, як наркоманія, алкоголізм, шизофренія, депресія, а на тлі цих хвороб – розладу травлення, головних болів , високого кров’яного тиску, інсульту.

Що стосується дієти, то змішаного типу крові – змішане харчування, вважають фахівці. Людям з новітньої кров’ю показано найрізноманітніше меню, головне – не переїдати.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *