У Польщі стурбовані “черговим антипольським інцидентом” в Україні

У МЗС Польщі назвали “черговим антипольським інцидентом” вибух автобуса з польськими номерами біля Львова, йдеться в заяві МЗС Польщі.

“Міністерство закордонних справ Республіки Польща підтверджує, що в ніч з 9 на 10 грудня цього року у Львові було пошкоджено польський автобус у результаті підриву вибухівки, і з занепокоєнням відзначає черговий антипольський інцидент на території України”, – заявили в міністерстві.

Згідно з повідомленням, цим автобусом їхала група з 23 польських туристів, серед яких були представники місцевих органів влади.

Автобус був пошкоджений на стоянці поруч із готелем. Під час вибуху в ньому нікого не було, ніхто не постраждав.

“Влада України вивчає обставини інциденту; місцеві органи поліції і прокуратури розслідують подію. Організатор поїздки вжив заходів по поверненню учасників поїздки в країну. Вони повертаються до Польщі в компанії консула у Львові”, – відзначили в польському МЗС.

Раніше повідомлялося, що у Львівській області на стоянці готелю в одному з сіл Пустомитівського району невідомі пошкодили польський туристичний автобус MAN. Пізніше стало відомо, що причиною пошкодження став вибуховий пристрій.

За словами глави українського МЗС Павла Клімкіна, даний інцидент може бути провокацією, націленою на зрив візиту до Києва польського президента Анджея Дуди.