В Україні найнижчі зарплати в Європі – дослідження

В десятку найбідніших країн за доходами населення також увійшли Вірменія, Грузія, Білорусія, Казахстан, Албанія, Македонія та Сербія.
Українські експерти склали список найбідніших держав Європи, визнавши країну лідером антирейтингу. Такі результати дослідження аналітичного центру Texty.org.ua, пише “Інформатор”.

В якості критерію фахівці вибрали рівень зарплат, вивчивши заробіток жителів європейських країн після виплати податків. З’ясувалося, що в Україні ця сума є найнижчою – 190 євро. Друге і третє місця займають Молдова (216 євро) і Азербайджан (232 євро).

В десятку найбідніших країн по доходах населення також увійшли Вірменія, Грузія, Білорусія, Казахстан, Албанія, Македонія та Сербія.

Найвищий показник середньої заробітної плати, згідно з даними центру, зафіксований у Швейцарії – 4421 євро, трохи менше одержують в Ісландії і Норвегії – 3440 і 3405 євро відповідно.

Рівень добробуту народу України за 4 роки скоротився в п’ять разів!

Такі дані навів у ефірі одного з телеканалів відомий український економіст Максим Гольдарб.

Так, за його словами, «… якщо за шість місяців 2013 роки українці витратили 80 мільярдів доларів, то за дев’ять місяців 2016 року – 20 мільярдів, а за той же термін 2017 року – всього 20 мільярдів доларів!»

Таким чином на думку Максима Гольдарб, одного цього показника досить, щоб чітко побачити, що всього за чотири роки рівень добробуту українців впав в п’ять разів, а тільки за один останній рік – практично наполовину.

А оскільки розвиток економіки безпосередньо залежить від купівельної спроможності населення, то така ситуація практично обнуляє можливості якого б то не було економічного зростання, щоб з цього приводу не говорили представники влади!

Тим більше, що таке катастрофічне падіння добробуту переважної більшості населення є прямим результатом діяльності саме цієї влади, винесеною на політичний олімп шаленою майданівською хвилею!