Стала відома вартість дози китайської вакцини для українців

У середу, 13 січня, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” проходила прес-конференція на тему “У березні Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу”. Група фармкомпаній “Лекхім” уклала угоду про постачання в I півріччі 2021 року 5 млн доз вакцини проти COVID-19 із провідним китайським виробником вакцин Sinovac Biotech. Постачання заплановано на березень-травень 2021 року.

Ціна однієї дози вакцини від коронавірусу CoronaVac китайського виробництва, постачальником якої буде фармацевтична компанія “Лекхім”,  сягатиме 504 гривні.  Про це повідомив голова наглядової ради групи фармацевтичних компаній “Лекхім” Валерій Печаєв під час пересконференції 13 січня. 

За його словами, ціна буде єдиною для всіх покупців.

“Щоб не було перепродажів, для всіх буде єдина ціна – 504 гривні”, – пояснив Валерій Печаєв. Проте за його словами, ціна на вакцину залежить від курсу долара.  Якщо курс не буде змінюватися, то ймовірно ціна знизиться.

“Ціна може бути навіть меншою, адже продаж буде здійснюватися в гривнях.  Все залежить від того, як буде рухатися курс долара. 

Якщо курс долара залишиться хоча б такий же  – вона буде меншою”, – розповів голова наглядової ради.