Поліція проводить масові рейди щодо незаконного видобутку бурштину: є перші результати

За результатами проведених обшуків і рейдів в рамках протидії незаконному видобутку бурштинусирцю 12 січня в Рівненській області поліцейські вилучили мотопомпи та обладнання. Про це повідомляє преслужба Нацполіції

У протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю з 12 січня, у північних районах області розпочалося масштабне відпрацювання. За результатами проведених обшуків і рейдів поліцейські вилучили мотопомпи і обладнання, що використовувалося у злочинній діяльності.

під час перших відпрацювань у восьми урочищах та за результатами проведених обшуків правоохоронці вилучили 20 мотопомп кустарного виробництва, близько чотирьох кілограмів «сонячного» каміння, один із яких — вагою 1 кілограм 690 грамів, 41 шланг, 40 тичок та інше обладнання для незаконного промислу. Крім того, поліцейські викрили на клондайках 25 осіб, які доставлені до відділень поліції для проведення слідчих дій”. 

Поліція проводить масові рейди щодо незаконного видобутку бурштину: є перші результати

Відпрацювання північних районів триває. Як зазначив начальник поліції Рівненщини Олексій Камишанський, основна їх мета – забезпечення порядку та законності у поліських районах.