Loading...

У парламенті створено міжфракційне об’єднання “Київщина”

Учора, 07 лютого, у Верховній Раді відбулося засновницьке засідання нового міжфракційного депутатського об’єднання “Київщина” Про це повідомляє  “hubs.ua”.

До складу цього об’єднання  увійшли 18 народних депутатів різних фракцій і груп.

На наступному засіданні депутати мають намір допомогти налагодити відсутню співпрацю між Київською ОДА і Київською облрадою.

Координатором об’єднання обраний Ярослав Москаленко (глава депутатської групи “Воля народу”),  заступником – Хвича Мепарішвілі (Народний фронт), секретарем – Ірина Суслова.

Метою нового об’єднання: соціально-економічний розвиток столичного регіону,  розробка стратегічних напрямів розвитку території приміської зони в загальних інтересах Києва і Київської області, вдосконалення законодавства про об’єднання територіальних громад і взаємодія між громадами Київщини.

“Наш пріоритет – це підтримка області в проведенні децентралізації. Найхворобливішим питанням є врегулювання меж столиці і області. І тут області без підтримки у Верховній Раді не обійтися. Почати можемо з Коцюбинского, оскільки по своєму географічному розташуванню це селище фактично є анклавом в Києві. Громада Київщини повинна відчути, що її інтереси в пріоритеті. По суті рішенням проблем регіону ми зможемо запропонувати рецепт для інших областей. “, – сказав Ярослав Москаленко.

“Хорошим прикладом є уникнення соціальної напруженості при створенні госпітальних округів в області. Ми активно включилися в ході їх формування і нам вдалося донести до населення, що головне, щоб в ході медичної реформи не закрилася жодна лікарня, жоден ФАП. Кожен житель Київщини повинен отримати рівний доступ до якісних медичних послуг. У цьому моя позиція, як заступника голови профільного комітету, і позиція керівництва області співпадають. “, – сказала у своєму виступі нардеп Ірина Сисоєнко.

Як стало відомо, на наступне засідання “Київщини” для координації спільної роботи буде запрошений голова Київської ОДА Олександр Горган і керівник Київської облради Ганна Старикова.

Поіменний склад міжфракційного депутатського об’єднання “Київщина”:

Ярослав Москаленко, Сергій Мельничук, Сергій Скуратовский, Юрій Чижмарь, Хвича Мепаришвілі, Вадим Івченко, Ірина Сисоєнко, Ярослав Єдаков, Артур Палатний, Олег Велікін, Ірина Суслова, Ольга Червакова, Марія Іонова, Павло Ризаненко, Олександр Черненко, Євгеній Рибчинський, Тетяна Ричкова і Віталій Гудзенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *