Переяславці отримали право на владу

Громада спільно із депутатами та міським головою можуть приймати участь в управлінні містом. Адже, Переяслав-Хмельницький долучився до списку міст, які використовуватимуть такий інструмент, як – електронна петиція. Таким чином, будь-який місцевий житель може проявити ініціативу та визначити, яка місцева проблема потребує першочергового вирішення. Для цього людина має зайти на сайт подачі електронних петицій – http://e-dem.in.ua/pereyaslav-khmelnytskyi та зареєструвати свою пропозицію. В ній викласти всю суть порушеного питання та опублікувати петицію на сайті.

Кожна ініціатива має знайти своїх прихильників. Тобто, петиція має бути підписана ще 120 переяславчанами. На збір її підписів дається 60-т днів. Якщо пропозиція, набрала 120-ть і більше підписів людей, вона йде на опрацювання до виконавчих органів влади. Протягом десяти днів автор петиції має отримати відповідь, щодо порушеного ним питання. Результатом розгляду петиції має стати вирішення порушеної в ній проблеми.

«Таким чином, люди отримують прямі важелі впливу на місцеву політику та вирішення суспільних проблем. Натомість, депутати втрачають своє «особливе становище» в місті. Відтепер життя міста – в руках самих містян», – переконаний ініціатор рішення, депутат міської ради Максим Іващенко (Обєднання “Самопоміч”)

Переяславці отримали право на владу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *