Біля Маріуполя помітили колону чеченської військової техніки

Під Маріуполем спостерігачі ОБСЄ побачили техніку бойовиків з написом «Чеченський».

Про це зазначено в звіті ОБСЄ, передає Depo.Донбас.

25 червня, перебуваючи на блокпосту «ДНР», розташованому на автодорозі Е58 на північ від підконтрольного терористам Новоазовська, спостерігачі бачили колону військової техніки з 4 вантажівок, 2 мікроавтобусів, 1 автобуса і 10 цивільних транспортних засобів.

У салоні кожного авто були особи в формі військового типу. Автоколона прямувала на схід в напрямку селища Бойківське (Донецької оласті). На обличчях більшості пасажирів були балаклави.

«На передній частині однієї з вантажівок була розміщена табличка з написом «Чеченський» російською мовою. На інших автомобілях були написи «ТБГ» кирилицею», – зазначено в звіті ОБСЄ.

Також спостерігачі відзначили, що бойовики «ДНР» на блокпостах знову заважали їх переміщенню. 24 червня члени «ДНР» відмовилися надавати письмові гарантії безпеки для виконання запланованих робіт з технічного обслуговування камери СММ в Широкиному. В результаті патруль СММ не зміг виїхати на місце, де встановлена ​​камера.

У прес-службі сектора «Маріуполь» не підтвердили і не спростували цю інформацію.

До того ж 25 червня озброєні бойовики «ДНР» зупинили патруль СММ на блокпосту біля селища Верхнешіроковское. Спостерігачів пропустили далі тільки після огляду автомобілів Місії. СММ поінформувала про це СЦКК.