У Києві та області пройшли обшуки у найбільшому в Україні інтернет-магазині косметики

На складах та в офісі найбільшого інтернет-магазину косметики пройшли обшуки за підозрою в ухиленні від сплати податків. Про це повідомила прокуратура Києва. Мова може йти про магазин Makeup.ua.

Правоохоронці з’ясували, що закордонні посилки з косметикою і парфумерією приходили на групу фізичних осіб, аби не оплачувати митні збори. Товари потім доставляли на склади підприємств і торгувалися через фізосіб та інтернет-магазин без відображення у фінзвітності.

Обшуки пройшли у Києві та області, а також інших містах України. У ході слідчих дій вилучили великий обсяг косметичних товарів на 20 мільйонів гривень, печатки, чорнову бухгалтерію та готівку – 1,6 млн грн. Суми податків, які не були сплачені, встановлюються.

Йдеться з великою ймовірністю про магазин Makeup.ua, пише AIN.ua. У знімках документів, оприлюднених прокуратурою фігурує підприємство ТОВ «Вейкап Т [Рейдінг]», яке займається, зокрема, торгівлею косметичними товарами та предметами гігієни. При цьому «Вейкап Т [Рейдінг]» і Makeup.ua мають спільних бенефіціарів – Наталю Волобуєву і Сергія Волобуєва. Клієнти інтернет-магазину розповіли, що товари Makeup.ua приходять від «Вейкап Трейдинг».