У Києві спалили машини муніципальної поліції

Автомобілі, які згоріли  вночі 4 січня в Оболонському районі Києва, належали депутатові Київради Юрію Дідовцю. Вони були закуплені ним для громадського формування “Муніципальна поліція” Києва.

Про це  повідомив депутат Київради Юрій Дідовець (фракція ВО “Батьківщина”).

За його словами, в 2017 році для громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону “Муніципальна поліція” Києва, яке було створено Дідовцем, ним були взяті в оренду 2 автомобілі Volkswagen T5 Transporter і Volkswagen Caddy.

4 січня близько опівночі невідомими вони були підпалені. У результаті пожежі автомобілі повністю вигоріли. Сам Дідовець вважає, що до цього можуть бути причетні колишні і нинішні представники столичної влади, які мстять за його активну депутатську діяльність.

“Кличко особисто на зустрічі зі мною пообіцяв, що розбереться з питанням мого офісу (раніше столичні чиновники зажадали від депутата звільнити орендоване ним помещення) і з питанням муніципальної поліції. Його підлеглі хотіли розпиляти через підконтрольні їм організації близько 600 млн гривень, передбачених на охорону громадського порядку. Кличко дуже засмутився, дізнавшись, що Плис і Куявський брешуть йому про успіхи в створенні приватної армії, а насправді – планують нажитися на ньому. в оточенні мера діють класичними “регіоналівськми “методами – тиснуть і залякують, тому що відчули, як наша діяльність позбавляє їх ласого шматка з бюджету”, – заявив KV Юрій Дідовець.

Також депутат додав, що у громадського формування залишилося ще 2 автомобілі і громадські працівники продовжать на них патрулювання.

 Оболонське управління ГУ Нацполіціі Києва за фактом підпалу автомобілів відкрило кримінальне провадження за ст. 194, ч.2 КК України (умисне знищення або пошкодження чужого майна, шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом).