Loading...

У Кремлі розповіли про розмову Путіна і Трампа

Під час переговорів Дональд Трамп і Володимир Путін продемонстрували налаштованість на активну спільну роботу.
Під час перших телефонних переговорів президент США Дональд Трамп і  Володимир Путін продемонстрували налаштованість на активну спільну роботу по стабілізації та розвитку двосторонньої взаємодії на “конструктивній, рівноправній і взаємовигідній основі”. Про це повідомили в прес-службі Кремля.

Президенти обговорювали актуальні міжнародні проблеми, включаючи боротьбу з тероризмом, стан справ на Близькому Сході, арабо-ізраїльський конфлікт, сферу стратегічної стабільності і нерозповсюдження, ситуацію навколо іранської ядерної програми і Корейського півострова. Порушено також основні аспекти кризи в Україні. Домовлено налагодити партнерську співпрацю за всіма цими та іншими напрямами.

Пріоритетом названо об’єднання зусиль в боротьбі з головною загрозою – міжнародним тероризмом.

“Президенти висловилися за налагодження реальної координації російських і американських дій з метою розгрому” ІГІЛ “та інших терористичних угруповань в Сирії”, – сказано в повідомленні Кремля.

“Підкреслювалася важливість відновлення взаємовигідних торгово-економічних зв’язків між діловими колами двох країн, що могло б додатково стимулювати поступальний і сталий розвиток двосторонніх відносин”, – додали в прес-службі, зазначивши, що президенти збираються опрацювати можливі терміни і місце проведення їх особистої зустрічі.

“Дональд Трамп попросив передати побажання щастя і процвітання російському народу, зазначивши, що народ США з симпатією ставиться до Росії і її громадянам. Володимир Путін, в свою чергу, підкреслив, що в Росії відчувають аналогічні почуття до американців”, – підсумували в Кремлі.

Лідери домовилися підтримувати регулярні особисті контакти. Як відомо, в п’ятницю Трамп заявив, що поки рано говорити про зняття санкцій з Росії.

Крім того, глави МЗС Франції і Німеччини також зійшлися на думці, що скасовувати санкції можна тільки після виконання Мінських договоренностей.Перейті на Головну сторінку

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *