У Росії готують відповідь на нові санкції США

Російська Федерація готує відповідні заходи на нові антиросійські санкції США

Про це заявив заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков, передає “Интерфакс”.

“Приступаємо до опрацювання наших можливих заходів у відповідь”, — сказав Рябков.

На думку дипломата, антиросійські санкції США віддаляють перспективу врегулювання ситуації в Україні. Росія вважає чергові американські санкції щодо неї спробою ще більше ускладнити шлях до поліпшення двосторонніх відносин.

20 червня США розширили фінансові санкції проти Росії, запроваджені через окупацію Криму та Донбасу. Так, санкції запроваджено щодо російської приватної військової компанії “Вагнер”, яка наймала бойовиків для війни на Донбасі.                                                                                                                Спікер Білого дому Шон Спайсер заявив, що адміністрація США збереже санкції проти Росії, поки Кремль не виведе свої війська з Донбасу, передає УНІАН.

“Я маю на увазі, що одна з причин, чому запроваджені санкції, полягає у тому, що до того часу, поки вони не підуть зі сходу України, ми збираємося і надалі зберігати санкції стосовно Росії. Ми вважаємо, що це є частиною України, і з цієї причини ці санкції зберігатимуться, і це, очевидно, було темою, яка обговорювалася з президентом сьогодні. Ми продовжимо відстоювати це”, – наголосив він, коментуючи нові санкції проти РФ.

На питання, чи підтримує президент Дональд Трамп позицію, що Росія є агресором у конфлікті на Донбасі і повинна покинути територію України, Спайсер відповів: “Я вважаю, що ми дали чітко зрозуміти – що так, очевидно”.