Loading...

Олександр Кочетков: Нам потрібен своєрідний Комітет Спасіння України

ПРО ПЕСИМІЗМ І НАДІЮ.

Я останнім часом перебуваю в досить похмурому настрої. Тому що буквально шкірою відчуваю, як вичерпується тією самою загадковістю творча енергія народу, яка гейзером била на Майдані і під час всенародної підтримки армії. А без цієї енергії суспільством опановує апатія і байдужість, і лицемірні злодії можуть творити все, що завгодно. До повного розпаду країни.

А тут дзвонить мені Сергій Гайдай, і без будь-якої ажіотації, сухо і раціонально, як він вміє, почав доводити, що бути незадоволеним зараз – це гнівити Бога.

Тобто, для України нічого не втрачено. У суспільстві йде невидимий, але активний акумулюючий процес, люди все більше розуміють і дозрівають, що треба повністю прирівнювати цю владу нулю. А влада засвітилася так, що вже не сховається ніхто.

І нам необхідний якийсь Комітет Порятунку України, що складається з неполітичних і високоморальних відомих людей. Які запустять процес відновлення й очищення країни. А потім…

Але про це Гайдай нехай сам розповідає.

Так що Ейнштейн категорично прав, і все дійсно відносно. Навіть сама відносність.

Так що прорвемося. А ті, хто сподіваються втекти – не встигнуть. У всякому разі, більшість із них. А тим, які не встигли, не позаздриш.

Джерело: Олександр Кочетков

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *