Генпрокуратура розповіла про терміни зняття недоторканності щодо Довгого, Розенблата та Полякова

Генеральна прокуратура України отримала від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання про зняття імунітету на народних депутатів Олеся Довгого (позафракційний), Максима Полякова (Народний фронт) та Борислава Росенблата (Блок Петра Порошенка) і прийме рішення після висновку юридичної служби Генпрокуратури.

Про це повідомила спікер генерального прокурора Лариса Сарган.

“Юридична служба ГПУ прийняла документи на оброблення відповідно до норм закону “Про регламент Верховної Ради України”, а саме кожне подання” повинно бути мотивованим та достатнім, містити конкретні факти та докази здійснення зазначеного в поданні особи суспільно небезпечної діяльності, визначеної Кримінальним Кодексом України “, – написала вона в Facebook.

Тому, за її словами, подати подання до Верховної Ради щодо Розенблата, Довгого та Полякова вже в середу, 21 червня, для розгляду їх на регламентному комітеті неможливо.

“Генпрокурор прийме рішення про підтримку подань після отримання висновку юридичної служби ГПУ”, – зазначила Сарган.

Нагадаємо, нардепів Борислава Розенблата і Максима Полякова підозрюють у участі в схемах у справі про янтарну мафію.

Олесь Довгий є фігурантом кримінальної справи за фактом незаконного виділення земельних ділянок на території заповідника Жуков острів на південній околиці Києва.