Садовий оприлюднив скани сотень відмов прийняти львівське сміття

За його словами, тільки за 2017 рік було направлено 495 звернень в обласні та місцеві органи влади, з яких отримано 229 відмов, не отримано жодних відповідей – 257.

Мер Львова Андрій Садовий представив копії всіх відмов на прийом сміття з міста іншими областями України. Скани документів розміщені на офіційному сайті Львівської міськради, повідомив мер на сторінці в Facebook.

За словами Садового, Львів просив тимчасово приймати невелику кількість ТПВ на легальні полігони за офіційну плату / Львівська міськрада

За словами Садового, Львів просив тимчасово приймати невелику кількість відходів за офіційну плату / Львівська міськрада За його словами, Львів просив тимчасово приймати невелику кількість ТПВ на легальні полігони за офіційну плату.

Так, за 2017 рік було направлено 495 звернень в обласні та місцеві органи влади, з яких отримано 229 офіційних відмов, не отримано жодних відповідей – 257.

Садовий повідомив, що місто отримало всього дев’ять позитивних відповідей, але частина з цих полігонів закрилася відразу після початку співпраці. Нагадаємо, що Садовий визнав свою провину у виникненні критичної ситуації зі сміттям у Львові.

У четвер, 22 червня, нарешті  почнуть вивозити накопичене у Львові сміття.

Про заявив віце-прем’єр Геннадій Зубко на брифінгу у Львові у середу, передає “Інтерфакс-Україна”.

 “Завтра ми почнемо вивозити. Вже визначилися з обсягами і транспортом – потрібно приблизно 600 рейсів. Куди возити – інше питання”, – сказав Зубко.

Віце-прем’єр сказав, що не хоче публічно оголошувати місця вивезення, оскільки, якщо це зробити, почнуться протести та блокування. На його думку, це пов’язане з тим, що жителі багатьох регіонів країни мають негативний досвід, адже львівське сміття вивозили і викидали посадками.

Крім того, Зубко пропонує розглянути питання про влаштування тимчасового полігону на території ТЕЦ-2, де місто планує побудувати сміттєпереробний завод.

“Там 125 гектарів площі і логічно, щоб такий полігон розмістився поблизу майбутнього заводу”, – зазначив урядовець

Він також зазначив, що питання про ситуацію з вивезенням відходів зі Львова розглядатимуть на засіданні Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Водночас мер Львова Андрій Садовий заявив, що зустріч не принесла очікуваних результатів.

“Я не почув, куди нам вивозити сміття, у нас критична ситуація”, – сказав Садовий.

Він також проти облаштування тимчасового полігону у Львові.

“Це не мудра думка, тому що це неможливо в зв’язку з нормами законодавства, а крім того, Львів дуже компактне місто”, – наголосив Садовий.

Як повідомлялося, віце-прем’єр Геннадій Зубко пообіцяв допомогти Львову вирішити сміттєві проблеми, але попросив прибрати з цього питання політику та піар.