У Кам’янському батьки “забули” 9-річного хлопчика у лікарні

У Кам’янському 9-річного Павлика, якого госпіталізували до лікарні зінфекційним захворюванням, вже понад десять днів доглядають співробітники й пацієнти медзакладу, оскільки його батьки протягом цього часу жодного разу не відвідали хворого сина.

Хлопчик змушений виживати в холодному приміщенні без іграшок і на дієтичній їжі. Про це повідомили у Facebook-спільноті “Типовий Дніпродзержинськ”.

“Сьогодні виписувалася з 7 дитячої інфекціонки, і те, що я почула вранці, неабияк шокувало мене! 9-річний Павлик із 18 палати лежить вже 10 днів. Його за цей час жодного разу ніхто не провідав! Уточню – дитина виховується прийомною сім’єю в “будинку сімейного типу”, тобто батьки отримують допомогу. Медичному персоналу вони відповіли: “Він на державному забезпеченні”, – розповіла авторка публікації.

За відсутності батьків турбота про неповнолітнього лягла на плечі дорослих пацієнтів відділення. Спільними зусиллями вони роблять його перебування в установі якомога комфортнішим.

“Павлик одужує, йому недостатньо лікарняної дієтичної їжі, у нього немає іграшок, він 10 днів навіть у віконце рідних не побачив. Дівчата з відділення купують йому продукти, заварюють чайок, тому що дуже холодно. Ми допомогли, чим змогли”, – зазначила учасниця спільноти.

У коментарях під дописом небайдужі містяни висловили намір звернутися за допомогою до соціальних служб, а також домовилися про збір грошей і предметів першої необхідності для хлопчика.