У ХАРКОВІ ЗАПІДОЗРИЛИ У П’ЯНОМУ КЕРМУВАННІ СЛІДЧОГО, ЯКИЙ КУРИРУЄ ДТП ІЗ ЗАЙЦЕВОЮ – СОЦМЕРЕЖІ

У його крові виявилася допустима норма алкоголю.

У Харкові патрульні поліцейські зупинили автомобіль з начальником слідчого відділу з ДТП слідчого управління поліції області, який розслідує резонансну аварію за участю Олени Зайцевої.

Про це повідомляє видання Харків LIVE.

За даними журналістів цього видання, патрульні запідозрили начальника слідчого відділу у п’яному кермуванні. Водій проїхав з патрульними до наркодиспансеру на вул. Шевченка. Огляд показав, що в крові поліцейського начальника було 0.2 проміле – максимально дозволена норма наявності алкоголю в крові.

“В наркодиспансер был доставлен начальник отдела СУ полиции по ДТП, который курирует ДТП с Зайцевой

Журналисты Харьков LIVE выехали специально на место происшествия, чтобы осветить эту ситуацию. Патрульными полицейскими был остановлен начальник отдела по ДТП СУ ГУНП в Харьковской области Мовчан Николай Иванович в подозрении что он находится в состоянии алкогольного опьянения.

Мовчан отказался дуть в драгер на месте остановки и с полицейскими поехал в наркодиспансер на ул. Шевченко. В ходе проведения освидетельствования, оказалось что в крови Мовчана находилось 0.2 промилле, это максимально разрешенная норма наличия алкоголя в крови.

Именно этот человек является начальником отдела, который расследует страшное ДТП на Сумской с участием Зайцевой и Дронова. Начальники такого уровня должны подавать пример своим подчиненным и вообще не употреблять алкоголя за рулём, ведь они охраняют закон. Радует только одно, патрульные полицейские не боятся привлекать к ответственности больших начальников и для них все равны!”

 Світлина від Харьков LIVE.

Світлина від Харьков LIVE.

Світлина від Харьков LIVE.

Нагадаємо, кривава аварія сталася 18 жовтня у Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була Зайцева, врізався у Volkswagen, після чого протаранив натовп. П`ятеро людей загинули на місці, ще шістьох забрали до лікарні у тяжкому стані. 26 жовтня стало відомо, що на лікарняному ліжку померла ще одна дівчина, Діана Берченко, якій було лише 20 років.

Зайцевій було призначено два місяці ув`язнення без права на внесення застави. Водій Volkswagen днями зробив офіційну заяву, у якій зазначив, що рухався на зелене світло.