У фітнес-клубі столиці у відвідувача вкрали мільйон гривень

Поліцейські повідомили, що це вже третій випадок в цьому фітнес-клубі за півтора року

У відомому фітнес-клубі Sport Life обікрали відвідувача. Як повідомляє “Обозреватель”, сталося це в середу, 21 січня, на Дніпровській набережній, 19а.

За словами постраждалого, він приїхав в клуб, переодягнувся і сховав цінні речі в спеціальному сейфі. А поки займався, на телефон прийшло SMS-оповіщення від банку – хтось спробував зняти готівку з його карти. Хоча вона повинна була лежати в осередку. Чоловік прийшов перевірити свої речі і побачив, що дверцята сейфу прочинені, а всередині вже нічого не залишилося.

Пропали документи, готівка, банківські картки та інші цінні речі. У загальній сумі вони коштують близько одного мільйона гривень. Про це потерпілий повідомив охоронцям і викликав поліцію.

 На записах з камер відеоспостереження помітили підозрілого хлопця, який спостерігав за відвідувачами близько 40 хвилин. Коли ж його “мета” пішла займатися спортом, він розкрив сейф за кілька секунд і відразу ж пішов.

У фітнес-клубі столиці у відвідувача вкрали мільйон гривень

Прибулі на місце поліцейські повідомили, що це вже третій випадок в цьому фітнес-клубі за півтора року. Охоронець розповів, що схожа ситуація сталася в іншому клубі цієї мережі на Осокорках.

У закладі існує два види камер зберігання – звичайні комірки і нібито надійні сейфи. При цьому адміністрація Sport Life в “Умовах клубних правил” настійно рекомендує залишати цінні речі саме в сейфах.