КИЇВСЬКА ВЛАДА КИНУЛА ЗАМЕРЗАТИ МУЗЕЇ, ЦЕРКВИ І ЧИНОВНИКІВ

Всьому виною, що НКРЕКУ не погодила тариф на виробництво тепла для бюджетних організацій.

У Держказначействі зазначили, що у них в приміщенні температура близько +7. При такому холоді може вийти з ладу техніка, сенсорне обладнання і сервери відомства.

«При подальшому зниженні температури і відсутності опалення можуть початися незворотні процеси для обладнання. Тому першим кроком Казначейства в разі неотримання наряду на підключення теплової енергії протягом доби буде звернення в Генпрокуратуру України», – повідомили в Держказначействі.

У ПАТ “Київенерго” повідомили, що проблема з відсутнім опаленням є майже у всіх бюджетних установах. Виною всьому неврегулювання ціни на газ для бюджетних установ.

“Через різницю в ціні більш 2 тисячі гривень “Київенерго” тільки на опаленні соціальних установ, які отримали тепло вчасно (садки, школи, лікарні) щодня зазнає збитків 1,2 млн грн”, – заявила фіндиректор компанії Тетяна Грязнова.

Нагадаємо, в Києві музей може втратити дорогоцінні картини через відсутність опалення в приміщенні. Так в приміщеннях Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків температура близько +8 градусів, хоча повинна бути на рівні + 18 + 19.

Джерело