У “Дії” з`явиться нова функція: користувачів повідомлятимуть хто і для чого перевіряє їх кредитну історію

У додатку «Дія» з’явиться функція, яка повідомлятиме користувачів, який банк і з якою метою перевіряє їхню кредитну історію. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в етері телеканалу «Інтер», цитує агентство «Інтерфакс-Україна».

«Через кілька тижнів ми запустимо в “Дії” послугу — вона буде доступна всім користувачам. Якщо хтось намагається взяти на вас кредит, то вам приходить повідомлення, у якому йдеться про те, що перевіряється ваша інформація, який банк перевіряє і для чого перевіряє вашу кредитну історію», — зазначив міністр.

Він розповів, що на наступному «Дія. Саміті» презентують багато нових функцій, пов’язаних з отриманням субсидій, комунальними та соціальними послугами.

Федоров також повідомив, що хакерам, яким Міністерство цифрової трансформації у липні запропонувало мільйон гривень зламати портал «Дії», поки що не вдалося це зробити.

Послуги в «Дії»

У додатку є електронні версії закордонного та внутрішнього паспортів (останній — лише для власників ID-карток), а також індивідуальний податковий номер. Окрім того, через додаток і портал можна замовити, обміняти чи продовжити водійські права.

А з 17 лютого електронні водійські права в «Дії» прирівняли до паперових. Тож водії зможуть показувати правоохоронцям електронне посвідчення, свідоцтво про реєстрацію автівки й автоцивілку.

Також у тестовому режимі працюють послуги реєстрації місця проживання онлайн, профіль виборця, завдяки якому можна перевірити місце реєстрації та адресу голосування, і довідки внутрішньо переміщеної особи.

ФОПи можуть оплатити в «Дії» податки та перевірити надходження декларацій. Віднедавна у застосунку також можна згенерувати COVID-сертифікат, який уже визнали в ЄС.

Крім того, на початку вересня у додатку у тестовому режимі запрацював сервіс, який дозволяє військовозобов’язаним, резервістам і призовникам онлайн змінити реєстрацію місця проживання.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram