Зеленський анонсував прибуття понад десяти літаків із медобладнанням

Президент Володимир Зеленський анонсував прибуття ще 11 літаків із засобами захисту та медичним обладнанням для боротьби з COVID-19. Про це він сказав у відеозверненні

Зеленський: “Цими днями ми чекаємо на прибуття трьох літаків, які продовжують доставляти засоби індивідуального захисту та медичне обладнання. Наступного тижня заплановано прибуття восьми літаків із цінними вантажами. Робота з забезпечення країни усім необхідним не зупиняється”.

Зеленський висловив подяку парламенту за ухвалення змін до державного бюджету для боротьби з коронавірусом.

Президент Володимир Зеленський відзначив, що ситуація з розповсюдженням коронавірусу в Україні дещо стабілізувалася. “Аналізуючи статистику захворілих в Україні в останні дні, можна відзначити певну стабілізацію. Різкого стрибка не сталося – завдяки свідомості громадян, які дотримуються самоізоляції. І це слід продовжувати. Маємо чітко усвідомити: розслаблятися зарано. Розслаблятися небезпечно”. Він наголосив, що в України попереду “ключовий, визначальний” період епідемії – це 20-ті числа квітня.

Президент Володимир Зеленський заявив, що пік епідемії коронавірусу в Україні ще попереду. “Якщо Італія та Іспанія вже пройшли або проходять пік епідемії, то у нас попереду ключовий, визначальний період. Це саме 20-ті числа квітня”.  За його словами, саме тому на Великдень, 19 квітня, українцям залишатися вдома.

На території Києво-Печерської лаври зафіксовано майже 100 випадків захворювання на Covid-19. Зеленський: “Я впевнений, ви знаєте про ситуацію у Києво-Печерській лаврі. Наразі на території монастиря підтверджено вже майже 100 захворілих на коронавірус. І на жаль, є два летальних випадки”.