Під прицілом онлайн-торгівля: уряд планує взяти на облік всі інтернет-магазини

Всі інтернет-магазини в Україні візьмуть на облік і змусять розкрити повну інформацію як про сам магазин, так і про товари, які в ньому продаються.
В уряді вже підготували два законопроекти, які дозволять державі встановити тотальний контроль над інтернет-магазинами і онлайн-торгівлею. Ініціатори цих законодавчих ініціатив сподіваються, що це допоможе убезпечити потенційних покупців від шахраїв, а також збільшить податкові надходження до бюджету.
Якщо ці законопроекти будуть прийняті, то організатори інтернет-магазинів будуть зобов’язані розміщувати вичерпну інформацію про своє підприємство, а також давати детальний опис товарів, які вони пропонують на продаж.
“Регулювання електронної комерції – вимоги сучасності. Адже неможливість ідентифікувати онлайн-продавця викликає незахищеність прав споживача і бюджетні втрати через нереєстрацію продавців як підприємців”, – висловила ідею законопроекту заступник міністра економіки Ірина Новікова.

Одним з документів передбачена відповідальність інтернет-продавця за недостовірну чи неповну інформацію про свій інтернет-магазин.

Інший законопроект, запропонований Мінцифри, передбачає створення “Єдиного державного веб-порталу для споживачів в сфері електронної комерції”, в який будуть внесені дані про всі інтернет-магазини України, а також їх власників.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram