Київ все ж переходить з 23 травня до другого етапу послаблення карантину

У Києві дозволили відновити роботу метро, наземного громадського транспорту і магазинів. Також до відкриття готуються дитячі садки, готелі і ринки. Про це стало відомо за підсумками засідання комісії з надзвичайних ситуацій КМДА. Рішення прийняли виходячи з тижневої динаміки захворюваності в столиці 

Так, з 23 травня у Києві дозволили:

  • Роботу всього наземного громадського транспорту з 12:00 за умови перевезення пасажирів в межах кількості місць для сидіння.
  • Роботу магазинів до 1000 кв. метрів

З 25 травня у столиці почне працювати:

  • Метро в звичайному режимі
  • Всі ринки, сільськогосподарські ярмарки
  • Спортивні та дитячі майданчики в парках, скверах

Дитячі садки та готелі в Києві готуються до відкриття з 1 червня.

За висновком комісії ТЕБ та НС, епідеміологічна ситуація в Києві відповідає нормам, встановленим Міністерством охорони здоров’я, і дозволяє перейти до другого етапу ослаблення обмежень.

Нагадаємо, що з 23 травня в Києві планувалося почати наступний етап ослаблення карантинних обмежень. Однак в Міністерстві охорони здоров’я 22 травня заявили, що столиця і ще 11 регіонів України не відповідають критеріям послаблень другого етапу обмежень.

Із трьох критеріїв Київ не відповідає тільки одному – кількості хворих на 100 тисяч жителів міста. Як розповів мер столиці Віталій Кличко, це обумовлено спалахом тиждень тому в Дарницькому дитячому інтернаті для дівчаток. Однак за останні 6 днів захворюваність була в межах визначеної урядом норми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *