В Ужгороді поліцейські патрулюють обстановку на електросамокатах

11 вересня в Ужгороді розпочали  пілотний проєкт – сервіс оренди електросамокатів “vevi” спільно з Патрульною поліцією Закарпатської області втілює експеримент – патрулювання пішохідної частини центру міста на електросамокатах. Попередньо ця ініціатива узгоджена з керівництвом у Києві. Про це повідомляє видання Varosh.

До слова, закарпатські правоохоронці перші в країні використовують подібний транспорт.

Як відзначили в компанії, що займається орендою, вартість двох самокатів FreeGo становить 48 тисяч гривень, а обслуговування самокатів повністю на їхній відповідальності.

В Ужгороді поліцейські патрулюють обстановку на електросамокатах

“Якщо патрульна поліція визнає цей експеримент удалим, то наступного року ми ще передамо їй самокат, щоби в теплий час року вона могли патрулювати місто на електросамокатах”, – сказано в повідомленні.

На опублікованих фото патрульні позують з самокатами, раму яких пофарбували в кольори національного прапора. Поверх транспорту нанесли напис “Патрульна поліція Закарпаття”.

У коментарі “Сьогодні” пресслужба регіональної поліції підтвердила цю інформацію.

“У патрульної поліції Закарпатській області дійсно з’явилися службові електросамокати. Дві одиниці. Підкреслюємо, що ми – єдині, хто буде патрулювати й на такому транспорті”, – відзначили там.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram