У ДЕРЖДЕПІ США ПРОКОМЕНТУВАЛИ ВИДВОРЕННЯ ГРОМАДЯН ГРУЗІЇ З УКРАЇНИ

У відомстві застерігають Київ від дій, які можуть видатись політично мотивованими.

Державний департамент США знає про видворення громадян Грузії з України. Про це відомство повідомило Грузинській службі “Голосу Америки”.

“Ми переконані у важливості того, щоб Україна уникала дій у царині верховенства права, які можуть видатись політично мотивованими”, – заявив представник Держдепу.

Нагадаємо, 18 листопада українські правоохоронці вислали на батьківщину 8 громадян Грузії через діяльність, яка суперечить інтересам забезпечення національної безпеки України. У СБУ зазначили, що всі дії співробітників правоохоронних органів були здійснені у відповідності до вимог національного і міжнародного законодавства з метою запобігання скоєнню злочинів, передбачених Кримінальним кодексом України.

 

Перед цим екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив про викрадення грузинів у Києві.
Саакашвілі заявив, що спецпризначенці викрали з дому журналіста провідної грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамаза Шашвіашвілі і двох його друзів. У свою чергу нардеп Юрій Дерев’янко заявив, що 17 листопада невідомі схопили і повезли грузинського добровольця АТО Вано Надирадзе, а також Тамаза Шавшішвілі, Зураба Цинцадзе і Мамуку Абшідзе в аеропорт “Київ”, щоб видворити за межі країни.

21 жовтня друга Міхеіла Саакашвілі і добровольця Давида Макішвілі, колишніх охоронця і водія лідера партії “Рух нових сил” Георгія Рубашвілі і Міхеіла Абзіанідзе схопили в Києві і видворили до Грузії.