Аналітичний центр, пов’язаний з Трампом, закликав озброїти Україну

Американський аналітичний центр Heritage Foundation, який оглядачі та ЗМІ називають мозковим центром адміністрації Дональда Трампа, оприлюднив доповідь із закликом озброїти Україну, повідомляє Голос Америки.

“Наступними тижнями президент США Дональд Трамп вирішить, чи схвалювати продаж американської зброї, включно з просунутим протитанковим озброєнням, Україні. Росія вдерлась до України. Росія нелегально окупує Крим. Росія спровокувала, а нині підтримує сепаратистський рух у східній Україні. Росія – це агресор, а Україна – жертва. Будь-яка країна має право на самозахист”, – йдеться в доповіді.

Також наголошується, що США повинні надати Україні сучасне озброєння і інші тактичні засоби, наприклад, безпечні засоби комунікації.

“Не варто вважати, що таке рішення США призведе до вирішення кризи та завершення агресії Росії. Хоча, майбутній успіх України, насамперед, залежатиме від самих українців, лідерство США є важливим для протидії російській агресії та підтримки реформ”, – відзначають у Heritage Foundation.

Крім того, в документі є пропозиції дозволити американським військовим радникам бути присутніми на передових позиціях.

Автор документа – Люк Коффі, він є директором Центру зовнішньої політики імені Сари Еллісон в Heritage Foundation.