Ця влада тримає народ за лохів

Я ніколи не був у Північній Кореї, але те, що почув сьогодні в парламенті, дуже нагадує режим Кім Чен Ина і його попередників. Народ має бути слухняним і бідним, а лідер – жити в розкоші і розповідати про те, що навколо одні вороги. Не хочеш жити в бідності – ти ворог. Не хочеш виконувати Мінські угоди – ти зрадник. Критикуєш владу – п’ята колона — пише на своїй сторінці в Facebook Віктор Балога.

Впала гривня – винна війна. Люди збідніли – теж війна. Не видно реформ? Роззуйте очі! Бо словаки з поляками бачать, а ви осліпли.

Тарифи вас давлять? Розумію, але майте терпіння. Це заради вашого ж блага.

Воєнна форма у вас не така? Визнаю — не Hugo Boss, але будьте вдячні, що не в кедах і спортивках.

Ніхто не заперечує, що війна забирає багато часу, сил і ресурсів. Але не можна так цинічно все на неї списувати. Бо ніхто з чиновників не бере хабарі під дулом ворожого автомата. Так звана, коаліція, не голосує не тому, що вулицю Грушевського обстрілюють «Градами». У лікарнях уже роки немає щеплень для немовлят, не тому, що ми в облозі.

За роки в політиці я бачив виступи різних керівників держави, але такого цинізму, як сьогодні, ще не було ніколи. Ця влада тримає народ і депутатів за лохів. Між ними і нами прірва, яка з кожним днем стає все більшою. І замість того, щоб сказати, як ми будемо виходити з кризи, Гарант намалював альтернативну реальність, у якій борються з корупцією і нарощують експорт в Індонезію.

Хоча до останнього сповідався почути в словах Президента щире бажання консолідувати суспільство і політикум, розуміючи, які загрози стоять перед державою. Бо в ситуації, в якій ми опинилися, човен у нас один на всіх. І якщо він перекинеться, від цього програють усі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *