Скандал з “консульством” ДНР в Чехії: Прага досі мовчить

МЗС Чехії закликають звернутися в крайовий суд через незаконне відкриття в чеському місті Острава так званого “представницького центру” ДНР
Міністерство закордонних справ Чехії до сих пір не відреагувало на реєстрацію в чеському місті Острава так званого “представницького центру” ДНР. Про це повідомив прес-секретар чеського відомства, передає Радіо Свобода.

“Чеське законодавство діє переважно за принципом” що не заборонено, то дозволено “- і, схоже, відкриття такого громадського об’єднання, навіть з метою” підтримки громадян Донецької республіки “і так далі, формально його чи не порушує”, – повідомляють журналісти.

Відзначається, що, на думку чеських експертів, в країні також теоретично можливо і відкриття представництва терористичної організації Ісламська держава.

МЗС Чехії також досі ніяк не прокоментував незаконне використання громадянкою Нелой Лєскова титулу “почесний консул” ДНР в Чехії, яка раніше нелегально відвідала окупований ДОНБАС.

З моменту відкриття в місті Острава на сході Чехії громадського об’єднання, названого “представницький центр” ДНР, пройшло вже більше тижня. Незважаючи на кілька нот протесту Міністерства закордонних справ України, незважаючи на спроби деяких чеських політиків засудити інцидент, “центр” формально продовжує існувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *