ЦВК ЗВЕРНУЛАСЯ ДО СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ТА ПОЛІЦІЇ ЧЕРЕЗ ПОГРОЗИ “НАЦДРУЖИН” ЗАСТОСУВАТИ СИЛУ НА ВИБОРАХ

Центральна виборча комісія звернулась до Служби безпеки та поліції через погрози “Національних дружин” ультраправої організації “Національні дружини” застосувати силу у разі виявлення фальсифікацій на виборах президента.

“Не заперечуючи право громадських організацій у встановленому законом порядку вести спостереження за ходом виборчого процесу, Центральна виборча комісія вважає неприпустимим зловживання наданими офіційним спостерігачам правами чи використання їх з метою, не пов’язаною зі спостереженням за виборами”, – йдеться у заяві комісії.

У ЦВК просять СБУ перевірити заяву представника “Нацдружин” про намір застосувати силу і в разі, якщо будуть такі підстави, відреагувати на неї. У поліції ЦВК просить забезпечити законність та правопорядок під час виборів президента.

Раніше речник “Національних дружин” Ігор Вдовін заявив, що спостерігачі від цієї ультраправої громадської організації мають намір застосовувати силу у разі фальсифікацій під час виборів президента України. Голова МВС Арсен Аваков відповів, що спроби силового втручання дружинників або інших формувань у процес виборів президента будуть жорстко зупинені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *