Прокопів відсторонений від посади глави “Укртрансгазу”

Управління компанією візьме на себе перший віце-президент “Укртрансгазу” Мирослав Химко

НАК “Нафтогаз України” відсторонив від посади президента “Укртрансгазу” Ігоря Прокопіва. Про це йдеться в повідомленні прес-служби “Нафтогазу”.

Як зазначається, після відсторонення глави “Укртрансгазу” Прокопіва, управління компанією переходить до першого віце-президента Мирослава Химка.

Повідомляється, що зміни в керівництві не вплинуть на поставки газу українським споживачам, а транзит газу буде тривати в повному обсязі відповідно до контрактних зобов’язань. “Незалежний аудитор групи, компанія Deloitte & Touche, виявив ряд порушень під час офіційної перевірки рахунків “Укртрансгазу”. Пізніше щодо цих питань були проведені розслідування як зовнішнім аудитором, так і новоствореним органом внутрішнього аудиту” Нафтогазу “,  який підпорядковується аудиторського комітету наглядової ради “, – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що в ході додаткових розслідувань були підтверджені попередньо виявлені факти неналежного управління в сфері закупівель. Відзначається, що ці факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань, що охоплює більш широке коло питань.

“В рамках докорінної реформи корпоративного управління” Нафтогаз “вводить нову систему внутрішнього контролю у всіх компаніях групи. Для забезпечення дотримання відповідних політик і законодавства подібні внутрішні аудиторські перевірки зараз розпочато в усіх дочірніх компаніях” Нафтогазу “, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *