Чи законно ТОВ “Югенергопромтранс” будує ТЕС у середмісті? Громада вважає – НІ!

У п’ятницю 20 жовтня, жителі міста Переяслав-Хмельницький (Київська область), які протестують проти будівництва ТЕС у середмісті поблизу житлових кварталів, перекрили трасу Київ -Дніпро….ТОВ “Югенергопромтранс”, йдучи до своєї мети, ігнорує сьогодні всіх – і місцеву владу, і громаду.

Рішення сесії міської ради, які приймалися ще у 2015 році, сьогодні викликають у містян багато сумнівів і запитань…. Депутатська комісія, яка була створена у травні 2017 року виявила цілу низку порушень законодавства. Є запитання й до Генплану міста, який в порушення законодавства приймався чомусь не на черговій, а на позачерговій сесії…

Під час громадських слухань, які пройшли у травні 2016 року щодо будівництва ТЕС у Переяславі-Хмельницькому, люди висловилися проти. У тому ж році депутати проголосували за заборону цього скандального будівництва. Пізніше, за заявою самого ж інвестора були змінені й містобудівні умови, згідно з якими, він сьогодні вже не має права споруджувати ТЕС… Але роботи тривають попри все. Ігнор повний!

До речі, у п’ятницю ДАБІ нібито анулювало з 20 жовтня 2017 року свій дозвіл на будівництво ТЕС на біомасі, однак офіційні папери мають з’явитися лише в понеділок…. Які дії тепер слід чекати від ТОВ “Югенергопромтрасу”? Боротьба у судах попереду і, можна передбачити – вона буде запеклою

Що переможе – великі гроші і накатані корупційні схеми чи закон? Це питання сьогодні найбільше хвилює містян, які, хоч і  стомилися від року активної боротьби за свої права, однак не збираються зупинятися ні перед чим..

А ось такі вимоги у протестувальників сьогодні

Світлина від Serhiy Hlinin.

Міський голова Тарас Костін за будь-якої нагоди публічно заявляє, що в питанні будівництва ТЕЦ він заодно з громадою. А коли меру показують документи з його підписом, відповідає, що його підставили, що він разом із усіма небайдужими переяславцями вважав, що будується не електростанція, а митний склад та деревообробний цех. Повірити першій особі міста заважають прості запитання, на які поки що чітких відповідей немає. Отож, повертаємося до витоків ситуації, яка склалася з будівництвом електростанції.

Серед депутатського  корпусу є такі, які активно працюють на те, щоб ТЕС у місті запрацювала. Цікаво, що на округах цих же народних обранців, їх виборці категорично проти даного будівництва.

Державна екологічна інспекція в Київській області на виконання доручення Держекоінспекції 6 вересня ц.р. провела позапланову перевірку фактів роботи ТОВ “Югенергопромтранс” у місті Переяславі-Хмельницькому і виявила низку порушень законодавства….

Місто Переяслав-Хмельницький Київської області належить до категорії найдавніших міст України. Враховуючи його неоціненний внесок у розвиток Української тисячолітньої історії, нашому рідному місту ще 1979 року було присвоєно звання історико-культурного заповідника. У місті проживали, творили та залишили по собі світову історичну пам’ять на віки Володимир Мономах, Єфрем Переяславський, Богдан Хмельницький, Григорій Сковорода, Осип Бодянський, Тарас Шевченко, Шолом Алейхем, Михайло Сікорський та багато інших…. Однак інвестора це не цікавить…. бізнес – понад усе……

Світлина від Газета "Діловий Переяслав".

А буває й таке…. Це Іванків…….Наші бізнесмени все можуть…. Головне – заробітки.  Наші всі біди від того, що закони в країні діють не для всіх

 

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *