«Lexus в Харкові вбив дружину і 19-річну доньку загиблого героя війни з 93-ї бригади Янчука» – побратим бійця АТО розповів шокуючу історію сім’ї

18 жовтня в страшному ДТП в Харкові смертельні травми отримали п’ять осіб. Серед жертв були дружина і 19-річна дочка загиблого три з половиною роки тому на Донбасі героя війни Володимира Янчука.

Олександр Мамалуй в соцмережі написав, що стрілець-снайпер 3 взводу роти снайперів 93 гвОМБр Володимир Янчук три тижні жив зі смертельним пораненням в страшних муках, передає “Діалог.UA”.

“Осколок міни через стегно пройшов в живіт, вийшов, відбився від внутрішньої поверхні плити броніка, пішов назад в живіт і все там перемолотив. Володя Янчук був міцний хлопець – розвідник, по срочці відвоював у Нагірному Карабасі, доброволець … “, – написав він.

Три роки тому його дружина пережила страшне горе. І ось в мирному місті молода жінка з дочкою стали жертвами автоледі. Вони загинули моментально.

Мамалуй зауважив, що тепер вважає своїм обов’язком добитися справедливого рішення суду.

Коментуючи трагедію, журналіст Юрій Бутусов заявив, що справу про аварію на Сумській не можна продати і забути – це виклик кожному з нас.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *