Екс-віце-спікер Ради пояснив, чому Радикальна партія Ляшка не є опозицією

Якщо політична сила голосує за державний бюджет та владні закони розвитку, тоді ми говоримо, що це влада. Радикальна партія Ляшка голосує за владні закони, тому вона не є опозицією.

Про це віце-спікер Верховної Ради України VII скликання, член заступник Голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслан Кошулинський заявив в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Щодо запитання, чи можна назвати Радикальну партію опозицією. Хочу побачити, як голосувала Радикальна партія, чи вона голосувала за державний бюджет? Отже, тоді вона є влада і вона не може називатися опозицією. Якщо ви голосуєте за державний бюджет, тоді ви не є опозицією», – вважає політик.

Крім того, гість програми відзначив, що у влади є три базових завдання.

«Ми зараз говоримо про дефініції, що є влада та опозиція. Ми не дійшли основи. Отже, які є завдання влади, які опозиції. Влада виконує три базових завдання. Це є захист зовнішній і внутрішній, особистий, економічний. В парламентсько-президентська країні це, як правило, президентська частина. Друга частина це створення умов законодавцем. Наприклад він створює умови для олігархів кращі закони, а для малого бізнесу – гірші. Третє завдання влади це є справедливий розподіл зароблених грошей і контроль за ними, це закон про державний бюджет», – розповів Руслан Кошулинський.

Своєю чергою, опозиція має контролювати владу і пропонувати свій шлях розвитку, а не голосувати за владні закони.

«Які є завдання в опозиції? Опозиція здійснює контроль за діями влади, критика влади і пропозиція свого шляху розвитку країни. Тоді можна називатися владою або опозицією. Якщо політична сила голосує за державний бюджет та владні концептуальні закони розвитку, тоді ми говоримо, що це влада», – зауважив пан Кошулинський.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *