Трамп пожартував, закликавши Росію зламати пошту Клінтон – Спайсер

Прес-секретар Білого дому Шон Спайсер заявив, що президент США Дональд Трамп насправді “жартома” закликав у 2016 році російських хакерів зламати електронну пошту Гілларі Клінтон.

Про це Спайсер заявив під час прес-конференції у вівторок, 26 червня, передає CNN.

“Він пожартував, кажучи про це. Ми всі це знаємо”, – заявив Спайсер.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Барак Обама нічого не зробив у відповідь на атаки російських хакерів, так як очікував перемоги Гілларі Клінтон.

Президент США Дональд Трамп офіційно визнав, що Росія втручалася у вибори у Сполучених Штатах.

Президент зробив таку заяву вже традиційно у Twitter.

При цьому він додав, що головна новина не у тому, що Росія втручалася, а у тому що тодішній президент Барак Обама Обама знав про це, але протягом чотирьох місяців нічого не зробив, аби це зупинити.

Дональд Трамп також зазначив, що ніхто так і не знайшов доказів змови між людьми його команди та росіянами чи фактів перешкоджання правосуддю з його боку. «Переді мною мають вибачитися», – підсумував президент.


21 червня США офіційно заявили, що російські хакери атакували виборчі системи в 21 штаті під час президентських виборів 2016 року.

За словами екс-директора ЦРУ Джона Бреннана, РФ безсоромно втрутилася у виборчу кампанію в США 2016 року.

“Всім повинно бути ясно, що Росія безсоромно втрутилася в перебіг наших президентських виборів і що вони зробили ці дії, незважаючи на наші рішучі протести і на наше пряме попередження – не робити цього”, – підкреслив він.

Екс-директор ФБР Джеймс Комі також не сумнівається в тому, що Росія спробувала втрутитися у виборчий процес в США і що ця операція була санкціонована офіційними особами в Росії.

.