Мін’юст зареєстрував партію Савченко

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що Мінюст зареєстрував її партію “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”.

Про це політик повідомила на Facebook.

 “Вiдтепер я є не тiльки позафракцiйним народним депутатом ‎України, а також лiдером та головою політичної партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко”, – написала нардеп, додавши, що партію зареєстрували 17 липня.

“Ця партiя не буде формуватися звичним чином, ми не будемо набирати багато партiйцiв, роздавати всiм членськi квитки, вказувати що робити i вчити як партiю любити. Ви можете стати прихильником дiй партïï, якщо ви розумiє‎те iдею i подiляєте концепцiю змiни полiтичноï системи в Україні”, – зазначила Савченко.

Заява ватажка “ДНР” Олександра Захарченка про “створення Малоросії” є криком про допомогу жителів цих територій. Про це вчора  заявила позафракційний народний депутат Надія Савченко.

“Ось ця заява з так званої “ДНР” – це був відчайдушний крик про допомогу, якими словами він би не був названий. Ми прекрасно розуміємо, що людей, які залишилися там, так само не влаштовує гніт Росії, незважаючи на те, що вони все одно стоять зі зброєю у руках за інтереси Росії проти України, незважаючи на те, що там є люди, які вбивають нас, і ми вбиваємо їх”, – зазначила вона.

На думку нардепа, російська влада сама не була готова до “створення Малоросії”.

За її словами, конфлікт на Донбасі – це не громадянська війна, а “насаджена війна Україні РФ і владою Кремля”. Водночас Савченко допустила, що “це гібридна війна”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *