США посилять секторальні санкції проти Росії

США повідомили про подальше посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії, які були накладені за її агресію проти України, повідомили в Міністерстві фінансів США.

 Про це передає Радіо Свобода.

Суворі обмеження будуть введені через місяць, з 28 листопада, на умови фінансування російських компаній, що знаходяться під санкціями з боку американських юридичних або фізичних осіб, а також з території США.

Для таких російських компаній з енергетичного сектора термін, на який їм можуть бути надані кредити, скоротиться до 60 днів з нинішніх 90, а для підсанкціонних компаній із фінансового сектора – до 14 днів із нинішніх 30.

Як пише Daily Mail з посиланням на AFP, під удар потрапляють такі великі російські банки, як Сбербанк, Внєшекономбанк, Росексімбанк і ВТБ Банк, а також енергетичні гіганти, включаючи Газпром, Лукойл та Транснефть.

Як говориться в оновлених директивах Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США, однією з підстав для посилення обмежень є нещодавно прийнятий закон про санкції щодо Росії, відомий як Протистояння впливу Росії в Європі та Євразії (Countering Russian Influence in Europe and Eurasia Act of 2017, або скорочено CRIEEA).

Відзначається, що цей акт став частиною більш широкого законодавчого пакета, який ввів санкції також проти Ірану і Північної Кореї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *