Loading...

Скандал із Березою: нардепа звинуватили у спробах рейдерського захоплення

Народний депутат від “Народного фронту” Юрій Береза, який нібито побив до напівсмерті 37-річного Артема Білого, сам привіз зазначеного чоловіка до себе додому і вимагав віддати йому землю.

Про це заявив народний депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул, повідомляє “Страна.ua”.

Зокрема, Вілкул стверджує, що ніякого незаконного проникнення в будинок нардепа не було. За версією опозиціонера, Береза ​​сам привіз до себе додому Артема Білого і зажадав переписати на нього орендовані земельні паї.

“І вже тут чоловіка, вимагаючи у нього землю, Береза ​​піддав багатогодинній екзекуції, зламавши йому ребра і хребці, а також завдавши травми голови”, – пише видання.

Крім того, він заявив, що Береза ​​регулярно здійснює подібне “збиральництво земель” і увійшов у частку в будівництві у Дніпрі.

“Про комбайни і трактори з виламаними чіпами і знятими номерами, пригнаними із зони АТО і зараз працюють на його полях, у Дніпропетровській області не знають тільки сліпо-глухо-німі”, – сказав Вілкул.

За його словами, у Берези вже є близько 30 тисяч гектарів.

Як повідомляв “Обозреватель”, 26 вересня стало відомо про те, що нардеп-“фронтовик” Юрій Береза ​​нібито побив незнайомця, який намагався підпалити будинок парламентарія.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *