Суд повернув Семеніхіну посаду мера Конотопа

Сумський окружний адміністративний суд задовольнив позов екс-мера Конотопу Артема Семеніхіна, у якому він просив скасувати рішення міськради про дострокове припинення його повноважень.

Про це повідомила прес-служба суду.

“Суд частково задовольнив позовні вимоги та скасував рішення Конотопської міської ради 7 скликання від 28.08.2018 “Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича”, поновив позивача на посаді міського голови міста Конотоп”, – ідеться у повідомленні.

Також зазначається, що рішення можна оскаржити протягом 30 днів з моменту, коли оприлюднять повне рішення – це станеться протягом 10 днів.

 Нагадаємо Артем Семеніхін через добу після замаху на нього, звернувся до українців у Фейсбуку 
На його думку, напад на нього був вчинений із метою вбивства, щоб не допустити його на вибори до парламенту. Пан Артем якраз  повернувся з Києва, отримавши реєстрацію кандидата в нардепи.

За його словами, били жорстоко, завдавши численних травм по голові, у нього декілька черепних тріщин, також зламаний шийний хребець. У замаху він звинувачує народного депутата Верховної Ради сьомого скликання, кандидата в депутати по тому ж, 160-му виборчому округу,  Ігоря Молотка, люди якого, на думку Артема Семеніхіна, вчинили цей  замах.

У Глухові зараз орудує “молотківщина”, – сказав Семеніхін і попросив своїх виборців не голосувати за антиукраїнського кандидата. Такіим людям не місце в парламенті, більше того, за свої дії він повинен сидіти у в’язниці. “Ми повинні мати у парламенті свого, патріотичного депутата, який відстоюватиме інтереси і людей Глухівщини і усіх українців”, – сказав Артем Семеніхін.

  • Артем Семеніхін був міським головою Конотопа у 2015-2018 роках.
  • У 2014-2015 роках він брав участь в АТО на сході України.
  • Ексмер висунув свою кандидатуру в народні депутати за 160 округом
  • 27 червня вночі на Семеніхіна напали невідомі і спричинили тяжкі тілесні ушкодження.