Loading...

Сучасну пенсію отримають не всі українці

У 2017 році Пенсійний фонд “осучаснить” виплати громадянам, але під цю програму потраплять не усі громадяни. Про це повідомив заступник голови фонду Микола Шамбір в інтерв’ю “Сегодня“.

“Це і є, по суті, рішення основної проблеми, коли новопризначена пенсія набагато вище старої. Осучаснення передбачає підводити “старі пенсії” до нових”, – заявив Шамбір.

Українцям проїндексируют пенсії на 10,1%, також фонд планує підвищити виплати на 300 гривень. За його словами, це станеться завдяки змінам рівня середньої заробітної плати, що, в кінцевому рахунку, впливає на нарахування соцвиплат.

Експерт додав, що пенсії, призначені до 2016 року, вже не потрапляють під нові стандарти. Кожен українець розглядатиметься за індивідуальною схемою в залежності від стажу його роботи та зарплатні, яку громадянин отримував.

Він додав, що підвищення торкнеться не всіх українців. Шамбір пояснив це тим, що через різні доплати пенсія може вийти вище, ніж при “осучасненні”.

Як повідомляв інформаційний портал “Знай.ua“, Пенсійний фонд не вніс осучаснення пенсій в бюджет 2017 року. То звідки знайдуть гроші? Придумають ще один податок – за те, що дихаємо?

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *